מחפשים אטרקציה למסיבה של ועם ילדים? מתקנים מתנפחים הם האטרקציה האולטימטיבית (בעברית זה נשמע מהנה וחווייתי בדיוק באותה מידה).מגוון עשיר של מתקנים מאפשר לכם בחירה של הטובים והמתאימים ביותר לאירוע. שפע מרשים לרשותכם:  מתקן קפיצה (מתנפח ליצן, רכבת, אתגרי, נסיכות, זיקוקי די-נור, טירה עם מגלשה) טירת החלומות, קרקס הפעילויות,  בועות,  הרפתקאות, שש- שמונה תחנות) מגרש כדורגל – סל רשת, מגלשות מסוגים שונים, בריכת כדורים, אתגרון מרוצים ועוד.

היכן ניתן להציב מתקנים מתנפחים?

המתקנים ניתנים לקיפול, לנשיאה ולנסיעה לכל מקום. קל לנפח אותם ולהציבם בכל מקום שתבחרו- בחצר הבית, בפארק, ביער, על שפת בריכה ובכל מקום אחר בחיק הטבע. המתקנים מהווים מענה מיטבי לרצון הילדים ולציפיותיהם במסיבות, בפיקניקים, באירועים כיתתיים שונים, בימי כיף וגיבוש כיתתיים ועוד.

אחד המאפיינים של המתקנים הוא העדר ממד התחרותיות בהם והשימוש החופשי והכייפי בכל אחד מהם. מגוון של מתקנים מאפשר לילדים להתנסות בכולם ולמצות מכל אחד מהם את הייחוד שבו.

מדובר באטרקציה שכובשת כל אירוע, במיוחד אירוע שבמרכזו ילדים. המתנפחים ממחישים את חשיבות קיומו של שעשוע שאינו מצריך כישורים מיוחדים על מנת ליהנות ממנו. אבל לא רק ילדים עשויים להפיק הנאה ותועלת ממתנפחים- גם מבוגרים.

 מתנפחים כפלטפורמה שיווקית

המתנפחים עשויים לשמש פלטפורמה שיווקית מצוינת בכנסים, בתערוכות, בוועידות, בירידים. יש שערים מתנפחים, בובות ענק מתנפחות, במות מתנפחות ועוד. ניתן לנצל אותם למיתוג חברות ועסקים באמצעות הדפסה של לוגו ופרטים רלוונטיים אחרים עליהם. נוכחותם של המתנפחים, הצבעוניות והססגוניות שלהם, הממד הגימיקי שיש בהם, כל אלה מבליטים אותם לעין כול. האלמנט השיווקי האפקטיבי הקיים בהם הופך את השימוש בהם למתבקש, ולכן ניתן לראות סוגים שונים שלהם מככבים בקמפיינים פרסומיים ובכינוסים הנערכים במתכונות שונות.

קשה להפריז בחשיבות המתנפחים המשלבים את המהנה עם המועיל. מדובר במוצר שאינו מצריך היערכות והכנת תשתית מסובכת. אפשר להביאם מקופלים אל המקום שבו מתקיים האירוע, לנפח אותם, ליהנות מהם במשך שעות אחדות  ולאחר מכן- עייפים אך מרוצים – לרוקן את המתנפחים מאוויר לאחר השימוש, לקפל ולהחזירם.

על מנת לוודא כי המתנפחים איכותיים ובטיחותיים לשימוש חשוב להזמין אותם מחברה אמינה המתמחה באספקת מוצרים שונים לאירועים. השכרת מתנפחים כחלק מהזמנה הכוללת גם ציוד, דוכני מזון ומוצרים נלווים משלימים עשויה להוזיל את מחירם כאשר הוא מהווה חלק מ"עסקת החבילה" שלכם.

בשורה התחתונה: כאשר מדברים על מוצר שימושי ושעשועי זה מדברים על אלמנט אפקטיבי ואטרקטיבי כאחד. במונחים של עלות-תועלת אתם עשויים להיווכח כי תקבלו תמורה מלאה על ההוצאה שלכם.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

    השאירו פרטים

    ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם