אם אתה חושב שמפיק חתונות זו פריווילגיה ורק אנשים עשירים יכולים להרשות זאת לעצמם, חשוב שוב. הנה 10 סיבות לשקול מחדש לשכור את שירותיו של מפיק חתונות.

מפיק חתונות יכול להיות ההוצאה הכי טובה שלך. שוחחנו עם מומחה להפקת חתונות ועורך באתר rentline, מריה קוסיגטן, לברר מדוע כדאי לשכור את שירותיו של מפיק חתונות. הנה עשר הסיבות:

 1. מגיע לך שהכל יהיה מושלם ביום הגדול שלך.

לוקח זמן רב ועבודה רבה להפיק חתונה באופן מושלם. מפיק חתונות עשה זאת כבר עשרות ומאות פעמים, ועם הניסיון באה השלמות. הם יודעים מי האנשים הנכונים לדבר איתם, איך להגיע למחירים הכי טובים, מה צריך (ולא צריך) להיות בחוזה ואיך להבטיח שכל פרט קטן יהיה מוכן ליום הגדול שלך.

 1. את לא טובה במיוחד בהיצמדות לתקציב.

כסף הוא אחד הנושאים הקשים בתכנון החתונה. מי משלם, כמה, מתי זמן התשלום ואיך את מבטיחה שאת לא מבזבזת יותר מידי כסף? מפיק חתונה הוא כמו יועץ כלכלי או רואה חשבון שמתמחה בחתונות. הם יודעים כמה כל דבר צריך לעלות, בגסות, כמה מהתקציב יושקע בכל סעיף, אילו תשלומים מתי יש לבצע על מנת להבטיח את שירותיו של ספק מסוים או מוצר.

בנוסף למפיק אירועים ידע רב בתחום ועובד מול מספר חברות אשר נבדקו על ידיו, מפיק האירועים יודע לעבוד בנוסף מול חברת השכרת ציוד לאירועים כדי לקבל מהם את התמורה הטובה ביותר.

 1. הניסיון שלך בארגון חתונה אמור להיות מהנה, ולא מלא במתחים.

לא חשוב אם האירוסים שלך הם קצרים או ארוכים, את צריכה ליהנות מכל רגע בתקופה המיוחדת הזו עם גבר החלומות שלך. וחשוב מכל, את לא רוצה להפוך ליצור נוירוטי שלא נרדם בלילות, לא יכול לאכול, לא יכול לעבוד ולעיתים תכופות מתוח בנוגע לכמה עבודה נשארה לעשות. מכיוון שזו העבודה שלנו, למפיק חתונות יש זמן וכישורים להתעסק ולהתמודד עם כל דבר בשמך. כל מה שנשאר לך לעשות זה לדאוג לעצמך וליהנות מתקופת האירוסים.

 1. את לא רוצה לבזבז שעות במציאת ספקים ובניסיון להבין מי אמין.

מרתיע לדעת כמה ספקים יש בחוץ (וכמה אנשים צריך) על מנת לגרום לחתונה להצליח. לדעת על מי לסמוך ומי המתאים ביותר לך זו המשימה הקשה ביותר בתכנון החתונה. ברגע שמצאת מפיק חתונות טוב, נושא זה והשאר יהיו הרבה יותר קלים. הם יכולים להמליץ לך על ספקים שהם עבדו עימם בעבר ויודעים כיצד להשיג את המחירים ואת התוצאות הכי טובות מהם. "גם אם אנחנו צריכים להיעזר בספק חדש נדע איך למצוא את הטוב ביותר שיתאים לך מבחינת התוצר והמחיר.

 1. את לא רוצה לדאוג לא לשכוח לתכנן או לשלם משהו.

צקסליסט לחתונה יכול להיארך על דפים ארוכים, אז זו לא הפתעה אם תהיי מוטרדת לא לשכוח משהו. למזלך, מפיק חתונות יודע מה צריך להיעשות כמו שהוא מכיר את כף ידו! הוא ימשיך לעקוב אחר כל התאריכים החשובים במעלה הדרך ויזכיר לך דברים שצריכים להיעשות. שום דבר לעולם לא יתפספס ואין שום סכנה שמשהו לא יסתדר ביום הגדול בשל הכנות כושלות.

 1. שניכם עובדים ואתם לא רוצים שתכנון החתונה ישתלט לכם על החיים.

תכנון חתונה גוזל זמן רב מהשגרה ומהיום יום, בטח ובטח אם אתם עושים הכל לבדכם. מפיק חתונות הוא כמו עוזר אישי שבאחריותו לעשות את כל הריצות סביב החתונה שלכם.

 1. יש לכם מנהל אולם מעולה, אבל הוא לא לוקח אחריות על שאר הפרטים.

כבר מצאתם אולם ואתם מתקדמים ממש טוב עם מנהל האולם (האדם האחראי לכל הלוגיסטיקה של האירוע ולעיתים קרובות ניתן כחלק מחבילת החתונה באולם), הוא מעולה ושולט בהכל, הוא אפילו נתן לכם רשימת ספקים מומלצים שעבד איתם. אבל זכרו זה רחוק מהשירותים המורחבים שלה ומאחריותה המוגבלת כלפיכם. מפיק חתונות מעמיק במשימות ויכול לעזור לכם לנהל את התקציב, לגשר על בקשות המשפחה שלכם, להגיד לכם אלו פרחים בעונה בתאריך החתונה שלכם, לקחת אתכם לפגוש ספקים אחרים, לעשות סקר שוק וכל דבר אחר שתבקשו.

 1. את צריכה עזרה להפוך את החזון שלך למציאות.

לא חשוב גם אם את יודעת בדיוק מה את רוצה, יש לך רעיון מעורפל או שאין לך רעיון כלל, מפיק חתונות יכול לעזור לך להגדיר את המראה, את העיצוב, את האווירה ואת הרגשות שאת רוצה ליצור. הם מכירים את הטרנדים האחרונים והם מקבלים השראה יומית מכלות אחרות, ספקים והתעשייה. הם יכולים לדמיין מה יעבוד באולם שלכם ולדעת איך להביא את המצב הרצוי לחיים.

 1. את מתקשה לרצות את דרישות חברייך ומשפחתך.

האם למשפחה שלך יש רעיון אחר לאיך החתונה שלך צריכה להיראות? כלות רבות צריכות להתמודד עם שפע קונפליקטים ודעות מחברים וממשפחה על איך  החתונה צריכה להיות, וזה יכול להיות קשה לרצות את כולם, שלא נציין את המתח הנובע מכך. מפיק חתונות יתמודד עם בקשות המשפחה שלך, יראה לך את האפשרויות שבפנייך ויכול להיות לך לעזר ולתת לך את עצת המומחה על מנת שתקבלי החלטה מושכלת.

 1. את מתכננת חתונה במקום שונה מהמקום שבו את גרה.

לתכנן חתונה מרחוק יש את היתרונות שלה, אבל זה קשה לארגן ספקים שלעולם לא פגשת או לדמיין חלל מעולם לא ראית בעינייך. למפיקי חתונות עם ניסיון בארגון חתונות בחו"ל יש טריק או שניים מתחת לשרוול על מנת לעשות את העבודה בדרך שבה את רוצה.

"האמת היא שארגון חתונה לוקח המון זמן, אנרגיה ופוקוס", אומרת קוסטיגן.

"כמובן חלקים ממנה כיפיים ומרגשים, אבל ישנו מחקר אין סופי, פרטים לזכור, תשלומים לבצע וכו' שהם פחות כיפיים אבל הכרחיים.

שימוש באחד ממפיקי החתונות שלנו אומר שאתה בשליטה. זה בהחלט היום שלך, האירוע שלך, אבל יש לך מומחה שעובד בשמך לעשות את עבודת הרגליים, להפיג את המתים ולהבטיח לך שכל פרט הוא המושלם מבחינתך.

 

 

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

  השאירו פרטים

  ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם