מבחר בלונים לאירועים במחירים מיוחדים לכל אירוע – החל מ299 ש"ח

לקוחות ממליצים

 • מזנון פלאפל וסלטים לאירועים

  הזמנתי הפתעה לבת המצווה בשטח. כבר בטלפון הראשון דיברו לעניין. מה שהבטיחו התממש ויותר. הגיעו לשטח 2 מפעילים (למרות שהיה צריך להגיע אחד) נחמדים זו לא מילה… הם היו מעולים. התנהלו מול המבוגרים והילדים במיומנות וחביבות. הכל היה מדוגם, שמח, הילדים (והמבוגרים) היו בעננים תרתי משמע.

  לימור נעים
 • הרמת כוסית

  מרגע ההזמנה הרגשתי שמדובר בחברה רצינית. הכל היה בסבלנות, היו איתי בקשר, עמדו בזמנים. הציוד מצויין. הארוע היה מקסים. תודה ענקית לעידן על הסבלנות ועל ההבנה בכל שלב. תודה!

  הדס רכלבסקי

  השאירו פרטים

  ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם

  בלונים לאירועים – לעשות אירוע שמח!

  אירועים רבים נערכים במגוון רחב של מקומות, וזקוקים לעיצוב ולקישוט מתאים. חתונות, בר מצוות, מסיבות חברתיות, כנסים עסקיים – כל אלה הם אירועים מסוגים שונים, שאותם מעוניינים בעלי האירוע לעצב בצורה נאה, על מנת שהמוזמנים לאירוע יוכלו ליהנות ממנו באופן מיוחד. עיצוב של אולם האירועים או המקום שבו נערך האירוע יכול להיעשות במגוון דרכים וסגנונות. אחת מן האפשרויות האהובות ביותר בשנים האחרונות, היא בלונים לאירועים.

  בלונים לאירועים

  אם בלונים מזכירים לכם רק את יום ההולדת החמישי שלכם, חשבו שנית. בלונים משמשים כיום למגוון מטרות, ובעיקר לקישוט ולעיצוב של אירועים מסוגים שונים. עיצוב באמצעות בלונים הוא טרנד נפוץ בשנים האחרונות, וכיום ניתן לראות מגוון ענק של אירועים מכל הסוגים ובכל הסגנונות, אשר מעוצבים היטב באמצעות בלונים יפהפיים. בלונים לאירועים יכולים להיות בלונים פשוטים בצבעים נבחרים, אשר מונחים באירוע או נקשרים במקומות שנבחרו מראש, על מנת להעניק מעט צבע לאולם ולאירוע כולו. בלונים לאירועים יכולים גם להיות בלונים מקצועיים אשר מעוצבים בצורה שמתאימה לאירוע.

  עיצוב באמצעות בלונים

  אם אתם מעוניינים לעצב את האירוע שלכם באמצעות בלונים לאירועים, תוכלו לבחור מעצב בלונים מקצועי, אשר יבחר יחד אתכם את סוגי הבלונים הרצויים לכם, את העיצובים המתאימים לאירוע, וכן הלאה. ניתן ליצור באמצעות בלונים כמעט כל דבר – מספרים, דמויות, קישוטים פרחוניים, שערים, זרי בלונים ועוד – ככל העולה על דעתכם. כמובן, חשוב להתאים את הצבעים של הבלונים, כמו גם את העיצובים שיוצרים מהם, לאירוע – כך, למשל, אירוע ברית יהיה בד"כ מעוצב בבלונים בגווני תכלת, בעוד שאירוע זבד הבת יהיה מעוצב בבלונים ורודים, ובחתונה תוכלו לראות חתן וכלה עשויים מבלונים, להנאת כל המוזמנים.

  חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

   השאירו פרטים

   ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם