גולשים יקרים,על מנת להקל עליכם, ולו במעט, את הימים הקשים העוברים עליכם, הרכבנו עבורכם חבילות שונות של אוהלי אבלים הכוללות את כל הציוד הנדרש למהלך השבעה/האזכרה.

תוכלו לבחור את החבילה המתאימה לכם מבין אוהלי האבלים השונים, בהתאם לגודל אוהל האבלים וכמות המשתתפים הצפויה.

בנוסף תוכלו להרכיב באופן עצמאי את החבילה המתאימה לכם, ולבחור סוכת אבלים, את מספר הכסאות, מספר השולחנות ושאר הציוד שתצטרכו.

 

כוכב צהוב

חבילת אבלים ל-60 איש

 • סוכת אבלים במידה של 4*6 בד נגד גשם
 • 60 כסאות פלסטיק
 • 6 שולחנות פלסטיק
 • גרילנדה לאוהל
 • 2 תנורי חימום או מצננים
 • מיחם מים חמים
 • הובלה, התקנה והחזרה של הציוד למקום האירוע
לפרטים נוספים +
כוכב תכלת

חבילת אבלים ל-80 איש

 • סוכת אבלים במידה של 10*4 בד נגד גשם
 • 80 כסאות
 • 8 שולחנות פלסטיק
 • גרילנדה לאוהל – תאורה לכל האוהל
 • 3 תנורי חימום או מצננים של 8000 מק״ש
 • מיחם מים חמים
 • הובלה, התקנה והחזרה של הציוד למקום האירוע
 • 5 מזרונים לשינה לאבלים
לפרטים נוספים +
כוכב סגול

חבילת אבלים ל-120 איש

 • סוכת אבלים במידה של 12*5 בד נגד גשם
 • 120 כסאות
 • 10 שולחנות פלסטיק
 • גרילנדה לאוהל – תאורה לכל האוהל
 • 4 תנורי חימום או מצננים של 8000 מק״ש
 • מיחם מים חמים
 • הובלה, התקנה והחזרה של הציוד למקום האירוע
 • 5 מזרונים לשינה לאבלים
לפרטים נוספים +

  להזמנת חבילה

  השאירו פרטים ומנהל אירוע יחזור אליכם

   השאירו פרטים

   ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם

   אוהל אבלים

   מענה 24 שעות במיוחד לימים קשים

   אבל תמיד מפתיע (גם כאשר הוא צפוי) לא אחת יש הכרח להתארגן במהירות להתקנת סוכת או אוהל אבלים. על מנת לייתר את המאמץ ואת הקושי הפיזי והנפשי הכרוכים בחיפוש מענה לצורך זה אנחנו מציעים לכם מגוון סוכות אבלים בגדלים שונים. אוהלי אבלים מאפשרים ליושבים בהם ולמנחמים להימצא במקום שמגן  עליהם מפני גשם, רוחות, שמש ואבק. האוהל יוצר תחושה נעימה עד כמה שניתן לחוש תחושה כזאת בנסיבות העצובות והמצערות.

   מדובר בימים קשים וכואבים במיוחד, כשהאבל טרי וחריף. קשה לנחם וקשה אף יותר להינחם ובכל זאת, מנחמים רבים צפויים להגיע בימי השבעה ולכן נכון ליצור עבורם ועבור המשפחה האבלה מתחם גדול מספיק מחוץ לבית אבל נושק אליו שיאפשר לקבל את פניהם ברווחה. אוהלי אבלים מסופקים עם ציוד נלווה נדרש לכל ימי השבעה ו/או לאזכרה הנערכת לאחר השלושים.

   בהעדר ידיעה כמה מנחמים צפויים להגיע יש הבוחרים מלכתחילה באוהל הגדול ביותר, כדי שבכל מקרה יהיה מקום להכיל את כולם. אפשר להרכיב את החבילה המתאימה לכם ביותר לרבת מספר השולחנות והכיסאות. ניתן להשיג סוכות אבלים ל- 30, 50, 80 , 120  איש בגדלים  שונים משלושה מטר עד 15 מטר.

   כאשר שוכרים סוכת אבלים גדול ניתן לייחד בו נישות מסוימות, למקרים שבהם קיימת רגישות ונדרשת הפרדה מסוימת. הגודל מאפשר לקבל את פני האורחים כאשר הכיבוד מונח על שולחן ויש פינת שתייה חמה, שבה יכול כל אחד מהפוקדים את האבלים להכין לעצמו. ככל שהאוהל גדול ומרווח יותר, כך חופש התנועה של המנחמים גדול יותר ומי שמתקשים לשבת במשך זמן ממושך מול המשפחה יכולים להרגיש חופשיים להסתובב כאוות נפשם.

   סוכת אבלים מסמנת את הטריטוריה הברורה שבה מתקיימים ימי השבעה. חברתנו מציעה ומספקת אוהלי אבלים בגדלים שונים ומעמידה לרשותכם את ניסיונה העשיר בנושא. תוכלו להתייעץ אתנו לגבי  גודל האוהל המתאים לצרכים שלכם וכמו כן לסוג ולכמות הציוד הנלווה.

   בכל מקרה אנחנו ערוכים להיענות לכל בקשה ולספק כל צורך או דרישה בתוך הזמן הקצר ביותר מתוך מודעות ורגישות לנסיבות המיוחדות המצדיקות ואף מחייבות מתן שירות ומענה מהירים ביותר.

   נשמח, כמובן, לספק לכם כל ציוד לאוהלי האבלים . כך או כך יש לכם כתובת לכל בקשה. ועזרה ויעוץ בכל שעה 24 שעות.

   סוכת אבלים להשכרה

   כיום ניתן יהיה למצוא סוכת אבלים במגוון רחב של גדלים, צורות וצבעים. כל אחד צריך להתאים את האוהל אותו בוחר לצרכיו האישיים, לכמות האנשים הצפויה לשהות בו ולמזג האוויר באותה תקופה. אנו בחברת רנטליין מבינים את השלב הקשה בו אתם נמצאים ועושים את כל הניתן בכדי לאפשר לכם לציין את זכרו של אדם יקר בצורה המכובדת ביותר. חברתנו מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פריטים שונים אשר יסירו דאגה אחת ויעניקו לכם את האפשרות לעבור את הימים הקשים של השבעה בראש שקט ככל הניתן.

   כמה נקודות חשובות שכדאי להכיר

   חיינו מלאים באירועים מסוגים שונים, ובעוד חלקם שמחים ומאושרים, הרי שאחרים עשויים להיות כואבים ועצובים יותר. כך גם בשעה שאתם נאלצים להתמודד עם פטירתו של אדם יקר ואהוב, הרי שחשוב יהיה לוודא כי אתם מצוידים בכל הפתרונות הלוגיסטיים אשר יסייעו במעבר של תקופה לא פשוטה זו.

   • במידה וידוע כי עתידה להגיע קבוצה גדולה של אנשים לניחום אבלים, מומלץ יהיה להיערך לכך בהתאם ולהשכיר אוהל גדול אשר יכול לכלול מספיק כסאות ושולחנות אשר יכילו את כל המבקרים.
   • אתם לא חייבים לערוך את טקס ניחום האבלים בתוך הבית, ולעיתים ההפרדה הזו יכולה להיות מבורכת. בדיוק במצבים הללו כדי יהיה לבחור באוהל אבלים אשר יסייע ביצירת הפרדה זו.
   • וודאו כי אתם מתייחסים למזג האוויר באותה תקופה, שהרי בחודשי החורף הגשומים חשוב לוודא כי האוהל יהיה אטום למים, ואילו בחודשי הקיץ הלוהטים – ניתן יהיה להתקין מזגן נייד במקום ולקרר אותו לטמפרטורה נוחה יותר לשהייה.

   השכרת אוהל אבלים

   אז למה השכרת אוהל אבלים יכול להקל כל כך על מי שיושב שבעה? יש לזה כמה סיבות. ראשית, קבלת מנחמים בבית היא לא דבר נוח. צריך לדאוג שהבית יהיה במצב סביר ולא תמיד יש את מי שידאג לזה, וגם אם יש, זה יוצר אי נוחות גדולה כל פעם לסדר ולנקות אחרי שהמנחמים הולכים. בנוסף, כשאין הפרדה בין המקום בו יושבים שבעה ובין המקום בו נחים, האבלים לא יכולים להירגע מעט ולנוח כמו שצריך. מנחמים מגיעים והאבלים לא יכולים למצוא קצת שקט, מה שיכול להעיק עוד יותר.

   בחירה בשירותיה של חברת רנטליין מעניקה לכם את האפשרות שבקבלת מענה מקצועי ושירותי איכותי אשר שם דגש על הצרכים שלכם ומתאים עבורם את פתרונות האיכות המובילים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה ואנו נתאים עבורכם את כל הציוד לו אתם זקוקים.

   אוהל אבלים – יתרונות

   פטירה של אדם קרוב היא אחד הדברים הכי לא פשוטים. בין אם היא קורית בהפתעה ובין אם היא קורית לאחר תקופה ארוכה, היא עצובה והיא דורשת תקופת אבל והתאוששות. מיד אחרי ההלוויה יש את השבעה שגם היא לא פשוטה פיזית ונפשית, ובדיוק בשביל זה יש סוכת אבלים כדי להקל במעט את השבעה. חברת "רנטליין אירועים" מומחית בין השאר בהשכרת אוהלי אבלים והיא מסייעת למי שצריך במהירות וברגישות הדרושה.

    

   אוהל אבלים – מקום לכל האבלים והמנחמים

   כשיושבים שבעה יש לא פעם כמות גדולה יחסית של אבלים, וכל אחד רוצה את הפינה שלו בשביל לקבל את המנחמים שלו. סוכת אבלים נותנת המענה הדרוש, מכיוון שיש גדלים שונים של אוהלים שלא כמו בבית, שיש בו מספר קבוע של חדרים ואין הרבה אפשרות לשחק איתם. ככה אפשר לשכור את האוהל המתאים, לשים בו תאורה וחימום או קירור וככה כל אחד יכול לקבל את המנחמים שלו ללא כל בעיה.

   סוכת אבלים שוכרים רק מחברה עם ניסיון!

   אם אתם אמורים לשבת שבעה או שאתם אלו שאמונים על ארגון שבעה, אנו ממליצים על סוכת אבלים בשביל להפוך את השבעה לנוחה ומסודרת הרבה יותר. חברת "רנטליין אירועים" היא חברה שמשכירה אוהלים מעין אלו, חברה עם המון ניסיון ועם אין ספור לקוחות מרוצים.

   אוהלים לאבלים

   בחירת אוהל אבלים שיתאים להכיל את בני המשפחה והמבקרים שמגיעים לנחם, היא משימה שיכולה להיות מורכבת, אבל עם האפשרויות שתמצאו בחברת רנטליין אירועים בע"מ, תוכלו לבחור מבין הסוגים השונים, הגדלים והסגנונות שיכולים להתאים, והצוות המקצועי שלנו יסייע לכם לצמצם את הבחירה לכמה דגמים מתאימים, עם הדרכה להתחשבות בכל השיקולים שיש לקחת בחשבון בדרככם לבחירת אוהל האבלים המתאים ביותר. בבחירת אוהל אבלים מתאים, תמצאו כמה סוגים עיקריים, שהם סגנון חדש בתחום האוהלים, שמגיעים רק עם כיסוי גג להצללת השטח שעליו האוהל מותקן, ויש כמובן את הסוגים הקלסיים של אוהלי מוטות ואוהלי מסגרת.

   אוהל אבלים זמין בסוגים שונים

   אוהלי אבלים ניתנים להתקנה בקלות והדגש שלהם הוא נוחות והצללה. אוהלים אלו נחשבים לסוגים הקלים ביותר להתקנה והזולים ביותר, וניתן להקים ולהסיר אותם בתוך מספר דקות בלבד ללא שימוש בכלים. חלקם אפילו מגיעים עם שקיות אחסון להובלה קלה וקומפקטית! ללא עמודים במרכז, זהו אוהל אבלים פתוח שיכול להתאים אם אתם מעוניינים לערוך את השבעה בבית, אבל מחפשים מקום מוצל בחצר להניח בו שולחן כיבוד לאורחים או מקום ישיבה מוצל נוסף לקבל אנשים שמגיעים לנחם במהלך השבעה. אוהלי מוט מגיעים במגוון רחב של גדלים, והם כוללים מוטות שתומכים במשקלם. עם מוטות הממוקמים סביב האוהל כמו גם במרכז, זהו אוהל קל ונוח לשימוש, שמספק שיטה חסכונית לכסות שטח גדול. אוהלי מוטות זמינים במגוון אפשרויות של חומרים וצבעים כך שתוכלו לבחור את האוהל שיתאים לכם. אוהלי מסגרת כוללים מבנה מתכת צינורי שתומך בגג שלהם, ומאפשר יציבות ללא תמיכה של מוטות מרכזיים, מה שמספק גם יתרון של גמישות נרחבת לבחירת מיקום התקנתם. ניתן להתקין את האוהל ליד הבית והוא מתאים היטב גם כמבנה חצי קבוע.

   חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

    השאירו פרטים

    ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם