בעבר, לפני שפרצו המזגנים אל עולמינו, נהנינו מהאוורור המתמיד של המאווררים על סוגיהם השונים. כבר אז היו מאווררי העמוד אשר העניקו לנו את האפשרות לנייד את המאוורר מחדר לחדר ולמקד את העמוד על מנת לקבוע את הגובה של המאוורר ביחס לחלל אותו רצינו לאוורר. גם היום נעשה עדיין שימוש במאווררים כאשר נדמה כי לא נוכל לוותר עליהם לעולם בשל היתרונות הרבים שלהם.

המאווררים שאמנם נדחקו מעט מקדמת הבמה, ועומדים בצלו של המזגן שהשתלט על כל חלל ומבנה, עדיין מסרבים להיעלם מהנוף שלנו. אנו פוגשים במאווררים כמעט בכל מקום בשל היתרונות שמציע לנו המאוורר בשונה מהמזגן.

למה נוח להשתמש במאוורר עמוד?

מאוורר עמוד, כשמו כן הוא. מאוורר המותקן על עמוד. השימוש בו הינו נוח במיוחד היות וניתן למקד אותו באופן מדויק על החלל או האובייקט הרצוי. כך אנו מוצאים את המאוורר המסייע בפיזור נכון או לחילופין במיקוד מדויק יותר של האוויר הקר המתקבל מהמזגן. מלבד זאת, במקרים אשר בהם מדובר באנשים הרגישים לקור המלאכותי והעוצמתי שמייצר המזגן, הרי שהמאוורר הנייד המסוגל לנדוד איתם יחד מחדר לחדר, עשוי לתרום רבות לאיכות החיים שלהם.

כמו כן, כאשר מדובר באזור פתוח כמו בדוכנים פתוחים בשוק וכדומה, הרי שהמזגן לא יהיה אפקטיבי והמאוורר הוא זה שיצליח לאוורר ולקרר מעט את האוויר החם והמעיק.

ישנו גם יתרון נוסף ומשמעותי של מאוורר עמוד על פני המזגן, מדובר בהבדלים המשמעותיים בעלות. המאוורר עשוי לעלות סכום פעוט לעומת המזגן העולה כמה אלפים. מלבד זאת, עלות השימוש גם הוא שונה מאוד בין המזגן למאוורר. בעוד שהמזגן צורך הרבה מאוד חשמל ומייקר באופן משמעותי את חשבון החשמל, הרי שהמאוורר כמעט ולא יורגש בחשבון החשמל.

כמו כן, מדובר במכשיר ירוק שאינו פולט מזהמים לסביבה ובשל כך יש כאלה המעדיפים את המאוורר על פני המזגן.

אצלנו תוכלו להשיג את המאווררים הטובים ביותר עם אחריות מלאה על המוצר.

מאווררים מסוגים שונים באיכות מעולה שיצננו לכם את האוויר הלוהט של הקיץ המהביל בישראל.

והעיקר שיהיה לכם קיץ בריא.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

    השאירו פרטים

    ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם