התחום של מיתוג כבר מזמן חרג מהתחום הפרסומי או העסקי והגיע גם אל החיים האישיים. כך נוכל כיום למצוא מוצרי פרסום שנועדו, מצד אחד לפרסם חברה או עסק מסוימים, אך גם ממותגים באופן אישי הפונה דווקא אל אנשים פרטיים או אל קהל יעד ספציפי. מיתוג אירועים הוא דוגמא מצוינת מפני שבזכותו האירוע המדובר הופך להיות ייחודי והרבה יותר אישי ואין ספק שכל מי שלוקח חלק באירוע נהנה לחזור הביתה עם מזכרות אישיות וממותגות הקשורות אליו באופן אישי.

אין ספק שאנשים אוהבים לקבל מתנות ומוצרי פרסום. בין אם מדובר במוצר שימושי שיהפוך להיות חלק מהשגרה ובין אם מדובר במוצר שיונח על המדף כאבן שאין לה הופכין – אין ספק שכאשר מקבלים את המוצר לראשונה ישנה התרגשות רבה מעצם הענקת המתנה. כאשר מדובר במוצר של מיתוג אירועים, כלומר שמצוין עליו היכן התקבל, שם ספציפי או האירוע שבו הוא התקבל – ישנה הערכה כלפי האדם שחשב על האורחים ומעניק להם מתנה כה אישית וייחודית.

אילו מוצרי פרסום מוכרים ונפוצים?

הפריטים או החפצים המתאימים במקרים אלה יכולים להיות מגוונים במיוחד – חולצות, כובעים, כלי כתיבה, כלי הקשה המתאימים לשימוש בעת אירוע משמח או מוצרים היתוליים כמו כובעי מסיבות, רעשנים או בלונים. כאשר יש שימוש במוצרים אלה השמחה באירוע הופכת להיות גדולה הרבה יותר מפני שהמיתוג גורם לאורחים להרגיש הרבה יותר קרובים למארגן האירוע, והם בעצם הופכים בעצמם לחלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע.

כיום ניתן לבחור את הפריטים שהכי יתאימו להוות מיתוג אירועים המתאימים לבת מצווה מתוך רשימה ארוכה שממנה בוחרים את מה שהכי מתאים לאירוע המדובר, לאדם שחוגג וגם למי שארגן את האירוע. כך גם לא ייווצר מצב שיהיה כמה אירועים בעלי אותם מוצרים ואותו מיתוג בדיוק, מפני שלכל אירוע ולכל אדם יש אופי שונה ויש את מה שהוא אוהב יותר או פחות. העיקר שהמיתוג משיג את מטרתו ואנשים גם נהנים באירוע וגם נשארת להם מזכרת שהם הולכים איתה הביתה ומפרסמת.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

    השאירו פרטים

    ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם