ישנן אטרקציות המתאימות לא רק למבוגרים אלא גם לילדים. אחת מביניהן היא ניווט ספורטיבי. במסגרת הפעילות, מקבלים מפה ומצפן ומתחלקים למספר קבוצות. המטרה של כל קבוצה היא להגיע ראשונה לתחנת הביקורת ולסיים את המסלול.

שוקלים להפתיע את הילדים עם מתנה ייחודית?

תוכלו לחגוג לילדים עם אטרקציות שונות המתאימות לימי הולדת כגון, מתנפחים, סדנאות בישול ואפייה, ליצן ליום הולדת, ג'ימבורי ועוד. אך אם כבר מאסתם באטרקציות הללו ותרצו להפתיע אותם עם אטרקציה כיפית שגם תפעיל אותם ספורטיבית, תוכלו לבחור באטרקציה כמו ניווט ספורטיבי.

זו יכולה להיות מושלמת עבורם, בעיקר כמתנת יום הולדת ייחודית ובלתי נשכחת. תוכלו לארגן קבוצה של ילדים, אותם בחרו ילד/ת היום הולדת ולבחור מסלול המתאים להם. כך תוכלו להכיר להם מקרוב את עולם הניווט. אל תרצו לשדרג את האטרקציה, תוכלו גם לשלב מגשי אירוח עם דברים טעימים שילדים אוהבים לאכול כמו, פיצה, ירקות, עוגות ועוגיות.

שוקלים לקחת את העובדים שלכם לאטרקציה ספורטיבית?

לפני הכל, הציעו מספר רעיונות לאטרקציות שישברו את יום העבודה השגרתי ובדקו לאיזה מהן מתחברים העובדים שלכם. חשוב שהעובדים יהיו מרוצים ואף אחד מהם לא יצטרך להתפשר או להרגיש לא מחויב לאטרקציה הנבחרת. במידה והאטרקציה שנבחרה היא ניווט ספורטיבי, מומלץ גם שתוודאו עם העובדים שיש להם יכולות פיזיות (הכוונה שיהיו בעלי כושר גופני כלשהו) לביצוע מסלול הניווט. יתרה מזאת, תוכלו גם לבחור את קושי המסלול, שכן קיימים מסלולים הנמשכים מספר קילומטרים בודדים ואילו יש כאלה הנמשכים קצת יותר.

מחירים

כמו כל אטרקציה הנעשית לצורך גיבוש או כמתנה לאירוע, יש לבדוק מחירים אצל מספר חברות המספקות את הפעילות. המחירים יכולים להסתכם בכמה מאות עד אלפי שקלים, תלוי כמובן בכמות האנשים/הילדים המשתתפים בה. מומלץ לבדוק המלצות על החברה ולשריין את התאריך המתאים מבעוד מועד. המלצות תוכלו לבדוק דרך אתר האינטרנט או דף הפייסבוק של החברה. יתרה מזאת, תוכלו גם לבקש לדבר עם לקוחות ולשמוע מהם חוות דעת אמיתית וכנה על הפעילות ועל הצוות המעביר אותה.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

    השאירו פרטים

    ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם